Tiešsaistes spēļu automātu turnīri

Tiešsaistes spēļu automātu turnīri

2013-04-23 11:59:58 -

Kādi ir tiešsaistes spēļu automātu turnīru veidi?

Varat piedalīties tiešsaistes turnīrā ar ierobežotu laiku. Tie var būt ar fiksētu dalības maksu vai pavisam bez maksas. Ja piedalāties tā sauktajos atkārtotas pirkšanas turnīros, varat iegādāties papildu žetonus, lai iegūtu noteiktas priekšrocības. Tomēr šādu iespēju iegūsit tikai tad, kad žetoni būs gandrīz beigušies. Šis nosacījums neattiecas uz turnīriem ar papildināšanas iespēju, kuros dalībnieki var iegādāties papildu žetonus pēc iepriekš noteikta laika perioda.

Tiešsaistes spēļu automātu turnīri ir viegli saprotami, un atšķirībā no citiem tiešsaistes turnīriem tajos nav vajadzīgas īpašas prasmes, metodes vai stratēģijas.

Pirms turnīra varat noteikt sev ierobežojumus — cik lielas likmes esat ar mieru veikt. Varēsit pilnībā kontrolēt savus laimestus un zaudējumus.

Tiešsaistes spēļu automātu turnīri piedāvā spēlētājiem lielākas laimesta iespējas, salīdzinot ar standarta tiešsaistes spēļu automātiem. Laimētājs vienmēr saņem visu džekpotu. Citiem vārdiem, ja turnīrā piedalās 50 spēlētāji, jūsu iespēja saņemt galveno balvu ir 1:50. Šādas izredzes parasti ir tikai vēlmju līmenī.

Pievienoties turnīriem
Optibet
Izmēģiniet iecienītās spēles bez maksas
Blood Suckers II Spēļu automāta Net Entertainment Spēlēt
Book of Ra Deluxe Spēļu automāta Novomatic Spēlēt
Book of Secrets Spēļu automāta SYNOT Games Spēlēt

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos.

Es piekrītu