Cazino Cosmos

Cazino Cosmos


Novērtējuma autors: Grisio VIP Club Yggdrasil
Spēļu automāts Cazino Cosmos īstas naudas pelnīšanai kazino William Hill.
Spēlējiet un laimējiet
Autors: Yggdrasil
Tēma: piedzīvojumu spēļu automāti, kosmosa tēma
Izlaišanas datums: 2019. gada janvāris
Celiņi: 5 celiņi, 3 rindas
Laimējošās līnijas: 20 fiksētas laimējošās līnijas
Spēlētāja ieguvums (Return to Player — RTP): 96 %
Svārstīgums: augsts
Mobilā versija: ir
Citas spēles īpašības: simbols Wild, simbols Sticky Wild, simbols Scatter, bezmaksas griezieni, onusu spēles, automātiskā spēle

Spēlējiet šo spēļu automātu un ceļojiet kosmosā

Tiklīdz mēs sākām spēlēt spēļu automātu Cazino Cosmos, bija skaidrs, ka ceļosim nebeidzamā visumā. Šajā Yggdrasil tiešsaistes spēlē jūs atradīsieties kosmosa kuģī, kurā atrodas arī šī spēļu automāti spēles laukums. Jūs uz kapteiņa tiltiņa griezīsiet 5 celiņus ar trīs rindām, un laimesti iekritīs jūsu spēlētāja kontā, ja izdosies izveidot laimējošu kombināciju vienā no 20 laimējošām līnijām. Laimējošās kombinācijas ir derīgas tikai no kreisās uz labo pusi. Celiņos tiek attēloti 8 pamata simboli un divi īpašie simboli. Pamata simboli ir sadalīti uz pusēm. Četri simboli ar augstāku vērtību ir citplanētiešu tēli, bet četri simboli ar zemāku vērtību ir kāršu zīmes.

Tiešsaistes spēles Cazino Cosmos grafiskie elementi ir augstas kvalitātes, kā jau esam pieraduši ar Yggdrasil spēļu automātiem. Mūs arī pozitīvi pārsteidza melodija, kas padara atmosfēru ļoti patīkamu. Varat spēlēt šo spēļu automātu visās ierīcēs (pat mobilajās ierīcēs), un, protams, ir pieejama arī populārā automātiskās spēlēšanas funkcija.

Spēļu automāta Cazino Cosmos valdnieks ir simbols Wild

Lielākajā daļā tiešsaistes spēļu automātu simbols Scatter ir varenāks par simbolu Wild. Šajā spēļu automātā situācija ir citāda.

Simbols Scatter spēļu automātā Cazino Cosmos norāda “FREE SPINS” (bezmaksas griezieni). Jūs jau zināt, ka, uzgriežot to vismaz uz trīs celiņiem, tiks aktivizēta bezmaksas griezienu bonusa spēle. Par trīs simboliem “FREE SPINS” saņemsiet 10 bezmaksas griezienus, par četriem saņemsiet 15 bezmaksas griezienus, bet ja šis simbols tiks uzgriezts uz visiem pieciem celiņiem, saņemsiet 20 bezmaksas griezienus.

Šeit mums jāpiemin simbols Wild, kas ir zilmatainās sievietes Stellas veidolā. Neskatoties uz faktu, ka šis simbols Wild tradicionāli aizstāj visus citus simbolus, izņemot simbolu Scatter, tas sniegs daudz citu priekšrocību, par kurām īsumā pastāstīsim. Ja bezmaksas griezienu bonusa spēlē uzgriežat simbolu Wild, šis simbols paliek savā pozīcijā kā simbols Sticky Wild. Ja uzgriežat simbolu Sticky Wild visos celiņos bonusa spēles laikā, saņemat vēl 5 bezmaksas griezienus.

Kad Cazino Cosmos pēc bonusa spēles atkal tiek aktivizēta galvenā spēle, ievērojiet lodziņus, kas virs katra celiņa sadalīti piecās daļās. Katram celiņam ir savs simbolu Wild vācējs ar fona apgaismojumu, kas nekavējoties piesaista uzmanību. Ja aizpildīsiet lodziņu ar pieciem kolekcionāra simboliem, jums tiks piešķirti bezmaksas griezieni ar īpašu funkciju.