Under the Sea

Under the Sea


Novērtējuma autors: Grisio VIP Club Betsoft
Autors: BETSOFT
Tēma: piedzīvojumi
Celiņi: 5 celiņi, 3 rindas
Laimējošās līnijas: 30
Spēlētāja ieguvums (Return to Player — RTP): 95-97%
Mobilā versija: ir
Citas spēles īpašības: simbols Wild, simbols Scatter, bezmaksas griezieni, laimesta reizinātājs, bonusa spēle

Atpūta, izklaide un pievilcīgas balvas. Tas viss jūs sagaida, ja izlemsiet spēlēt tiešsaistes spēļu automātu Under the Sea. Betsoft spēles darbība norisinās zemūdens pasaulē, kur ir daudz aizmirstu dārgumu. Ienirstiet un izceliet savu daļu.

Tiešsaistes spēļu automātā Under the Sea ir 5 celiņi, 3 rindas un 30 pielāgojamas laimējošās līnijas. Laimējošās kombinācijas ir derīgas tikai virzienā no kreisās puses uz labo. Nosacījums ir tāds, ka tām ir jāsākas no pirmā celiņa kreisajā pusē un bez pārtraukuma jāturpinās līdz labajai pusei. Ja uz laimējošās līnijas ir vairākas laimējošās kombinācijas, tiek skaitīta tikai lielākā. Ja jums izdodas uz vairākām laimējošām līnijām iegūt vairāk laimējošu kombināciju, laimesti tiek saskaitīti.

Precīzs Betsoft izstrādātāju darbs

Jau esam pieraduši, ka Betsoft izstrādātāji bez problēmām var paņemt jebkuru tēmu un izveidot aizraujošu augstākās klases spēļu automātu. Tiklīdz atverat Under the Sea, redzēsiet skaistas animācijas ar 3D grafiku un nokļūsiet zem ūdens virsmas, kur jums pievienosies dažādas zemūdens radības. Iespējams, zināsiet šo tēmu no līdzīgiem spēļu automātiem, piemēram, Mysterious Atlantis, Mermaids Millions vai Ariana. To visu papildina nomierinošas jūras skaņas un tipiska kubiešu mūzika.

Plašs bonusu klāsts

Bez iespaidīgajiem vizuālajiem elementiem mūs ieintriģēja arī bonusa funkcijas. Pirmais īpašais simbols ir simbols Wild, kas ir attēlots kā pērle. Tas ir džokeris — ja trūkst kāds nepieciešams simbols laimējošā kombinācijā, šis simbols to var aizstāt. Turklāt, ja simbols Wild ir ietverts laimējošā kombinācijā, laimests tiek divkāršots. Divi simboli Wild vienā laimējošā kombinācijā četrkāršos jūsu laimestu, bet trīs šādi simboli laimestu palielinās 8 reizes.

Otrs bonusa elements ir simbols Scatter, kas attēlots kā kuģa vraks. Par 3 simboliem Scatter, iegūstat 8 bezmaksas griezienus, par 4 — 12 griezienus, bet par 5 simboliem — pat 15 bezmaksas griezienus. Visi laimesti bezmaksas griezienu spēles laikā tiek divkāršoti, un bezmaksas griezienus varat iegūt vēl un vēl.

Pēdējais īpašais simbols ir dārgumu lāde. Tiklīdz uzgriežat vismaz trīs šādus simbolus, tiek aktivizēta bonusa spēle. Tajā jūsu priekšā būs 6 dārgumu lādes. Šajās lādēs slēpjas tūlītēji laimesti. Ja jums izdosies atvērt visas 6 lādes, jūsu kontam tiks pievienota balva.

Meklējiet dārgumus tiešsaistes kazino

Ja vispirms vēlaties izmēģināt spēļu automātu Under the Sea, to varat izdarīt bez maksas. Pēc tam varat izmēģināt veiksmi, spēlējot uz naudu.

Spēļu automāti ar zemūdens tēmu

Citi Betsoft piedāvātie spēļu automāti