Clown Fish

Clown Fish


Novērtējuma autors: Grisio VIP Club Apollo Games
Autors: Apollo Games
Tēma: Spēļu automāti ar dzīvniekiem, zemūdens pasaule
Izlaišanas datums: 2018. gada aprīlis
Celiņi: 5 celiņi, 3 rindas
Laimējošās līnijas: 5
Spēlētāja ieguvums (Return to Player – RTP): 94,9 %
Mobilā versija:
Citas spēles īpašības: Aizstājējsimbols –Wild, Scatter simbols, bezmaksas griezieni, automātiskā spēle

Mazais Nemo uz celiņiem spēj paveikt lielas lietas

Vai jūs vienmēr ir fascinējusi zemūdens pasaule, tās bezgalīgās dzīles, plašumi un dzelme, kas ir pilni ar bagātību un nezināmiem dzīvniekiem? Ja tā ir un laiku pa laikam spēlējat tiešsaistes spēļu automātu, mēs iesakām Clown Fish spēli.

Šis tiešsaistes spēļu automāts no zemūdens pasaules ir Apollo Games lolojums. Tam ir 5 celiņi, 3 rindas un 5 laimējošās līnijas. Laimestu kombinācijas ir derīgas vienā virzienā no kreisās puses uz labo. Visa spēle notiek uz zemūdens fona, kur atsevišķos simbolus veido slavenākie ūdensdzīvnieki – bruņurupucis, jūras zvaigzne, astoņkājis, jūras ezis, krabis, pērle vaļējā gliemežvākā un populārākā tropu zivs – klaunzivs. Jūs to nezināt? Galu galā tā ir oranžā un baltā zivtiņa no Meklējot Nemo.

Okeāni un jūras vienmēr ir nodrošinājuši cilvēci ar dažādiem bagātināšanas veidiem, sākot no zivīm, naftas un gāzes, un beidzot ar nogrimušo kuģu apslēptajiem dārgumiem. Un ar nelielu veiksmi Clown Fish tiešsaistes spēļu automāts, pateicoties tā bonusa funkcijām, spēlētājiem var piedāvāt dažus no šiem dārgumiem. Būtībā tā piedāvā klasiskos bonusa simbolus un funkcijas, kas ir lielākajai daļai spēļu automātu. Bet arī kaut ko papildus.

Līdz 15 bezmaksas griezieniem par 3 pērlēm, trīskāršots laimests

Pirmais īpašais simbols ir iepriekš minētā zivtiņa Nemo. Tas ir aizstājējsimbols, tādēļ, ja laimesta kombinācijai trūkst vajadzīgā simbola, tas viegli iepeldēs, aizpildīs to un automātiski dubultos laimestu. Vēl viena papildu funkcija ir Scatter simbols pērles veidā gliemežvākā. Ja jums izdosies uzgriezt vismaz 3 pērles, jūs aktivizēsiet spēli ar 15 bezmaksas griezieniem. Un tagad – uzmanieties! Bezmaksas griezienu spēles laikā, kad tiek uzgriezta pērle, laimests tiek trīskāršots.

Pieminēšanas vērta ir arī katra simbola izmaksu tabula. Augstākās balvas tiek piešķirtas par diviem īpašajiem simboliem – pērli un Nemo. Iegūstot 3 zivtiņu simbolus, jūs saņemsiet 50 reizes, par 4 – 500 reizes, bet par 5 uz celiņiem jūs saņemsiet 1800 reizes lielāku likmi. Iegūstot 3 pērles, jūs saņemsit 5 reizes, par 4 pērlēm – 50 reizes un, 5 pērlēm uz celiņiem, jūs saņemsit 500 reizes lielāku likmi.

Izmēģiniet Clown Fish spēļu automātu bez maksas

Jābūt godīgiem un jāatzīst, ka iekļūšana spēlē ar 15 bezmaksas griezieniem nenotika tik bieži, kā gribētos, taču balvas par Nemo radītajām laimestu kombinācijām to lieliski kompensēja. Izmēģiniet spēlēt Clown Fish spēļu automātu pats. Varat to atrast arī tiešsaistes kazino , kur varat to spēlēt un iegūt jaukus laimestus.

Spēļu automāti ar zemūdens tēmu

Citi Apollo Games piedāvātie spēļu automāti