Gangster World

Gangster World


Novērtējuma autors: Grisio VIP Club Apollo Games
Autors: Apollo Games
Tēma: piedzīvojumi
Izlaišanas datums: 10.2018.
Celiņi: 5 celiņi, 3 rindas
Laimējošās līnijas: 20 fiksētas laimējošās līnijas
Spēlētāja ieguvums (Return to Player — RTP): 94,61 %
Svārstīgums: vidējs
Džekpots:
Mobilā versija: ir
Citas spēles īpašības: simbols Wild, nejaušs simbols Wild, simbols Scatter, bezmaksas griezieni, mini spēle ar simbolu maiņu, automātiskā spēle

Senāk ASV bija “jautri”. Aizlieguma dēļ ielās sāka valdīt bandas. Valsts, kuru bija piemeklējusi finanšu krīze, ātri kļuva par “gangsteru pasauli”. Šis ir Apollo Games jaunais spēļu automāts, kas līdzīgā veidā kā, piemēram, Booming Games spēļu automāts Chicago Nights, baro spēlētāja dvēseli.

Uzvarētājs ir platāko plecu īpašnieks

Vai jums patīk spēļu automāti ar mērķi, kas nodrošina papildu izklaidi, nevis tikai celiņu griešanu? Spēļu automātā Gangster World Apollo Games izklaidēs jūs no sākuma līdz beigām, un ir ļoti labi redzams, ka šīs spēles ražošanas vērtība nebija zema.

Gangster World ir 5 celiņu spēļu automāts ar trīs rindām un 20 fiksētām laimējošām līnijām. Lai arī laimējošo līniju nav daudz, garantējam, ka to neievērosiet. Spēles gaitā saglabāsies laba sajūta, jo ekrānā visu laiku kaut kas notiek. Simboli nav statiski. Katru reizi, kad kaut kas notiek, ir redzama īsa animācija. Šajā spēlē darbības netrūkst. Apollo neskopojās, izstrādājot grafiskos elementus un skaņas, kas lieliski atbilst šāda veida spēlei.

Bonusi pilsētā, kur valda gangsteri

Labas ziņas — spēlē ir diezgan daudz bonusu, tāpēc tā patiks ne tikai animāciju cienītājiem, bet arī spēlētājiem, kurus piesaista dažādas bonusu spēles.

Neatkarīgi no temata jebkura spēļu automāta pamatā ir simbols Wild. Šajā spēlē tas darbojas, aizstājot jebkuru simbolu (izņemot bonusa simbolu), lai izveidotu laimējošo līniju. Patīkams ir arī fakts, ka katrs laimests, kas sasniegts ar simbolu Wild, tiks divkāršots. Spēlē ir vēl viena funkcija — nejaušais simbols Wild, kur simbols tiek “iešauts” kāda cita simbola vietā. Tā ir nejauša funkcija, ko nevar aktivizēt.

Simbols Scatter gangsteru pasaulē ir bonusa simbols. Ja pēc tam, kad celiņi ir pārstājuši griezties, šis simbols vismaz 3 reizes tiek parādīts jebkurā vietā, tiek rādīta animācija ar pakaļdzīšanos automašīnās un jūs saņemat 10 bezmaksas griezienus. Pat pirms bezmaksas griezienu sākšanas jums ir jāizvēlas viena no trīs kartēm ar bēgšanas ceļiem. Pieņemiet pareizo lēmumu, jo no tā atkarīgs, vai saņemsiet papildu bezmaksas griezienus (no 2 līdz 5) vai pēdējās likmes palielinājumu 10–50 reizes. Ja neizdosies izbēgt, jūs neko nelaimēsiet. Arī bezmaksas griezienu laikā varat laimēt vēl 10 bezmaksas griezienus.

Bet tas joprojām nav viss! Ir trīs funkcijas, kas izraisa simbolu maiņu spēles laukumā. Šo maiņu var izraisīt Molotova kokteiļa eksplozija vai trīs noalgoti slepkavas. Pirmajā situācijā nevēlamie simboli tiek noņemti ar beisbola nūju, bet otrajā — ar bisi. Katru reizi tiek noņemti vairāki simboli, un augšpusē redzamie simboli nonāk to vietā. Bonusa mini spēlē vēlreiz varam novērtēt animācijas kvalitāti.

Pēc katra laimējošā grieziena ir pieejama funkcija “Risk” (Risks), kuru izmantojot jums ir jāuzmin viena no četrām kārtīm, kura ir stiprāka par dīlera kārti. Jums nav jāspēlē ar visu laimestu, varat iemaksāt pusi no tā tieši savā spēlētāja kontā, bet riskēt ar otru pusi laimesta.

Izbaudiet Gangster World bez maksas

Gangster World pārsteidza mūs ar atmosfēru, un mēs labi pavadījām laiku. Nebija jāgarlaikojas ne sekundi, jo visu laiku kaut kas notiek. Ar šāda veida spēļu automātu nekad nevēlēsieties izmantot automātisko celiņu griešanu. Ja jums patīk šāda veida spēļu automāti, noteikti izmēģiniet to. Mūsu vietnē to varat izdarīt bez maksas. Ja jums izdosies izdzīvot, nekas jūs nespēs apturēt kļūt par mafijas krusttēvu un pa īstam izmēģināt šo spēli kādā kazino.

Piedzīvojumu spēļu automāti

Citi Apollo Games piedāvātie spēļu automāti