Mystery Apollo 2

Mystery Apollo 2


Novērtējuma autors: Grisio VIP Club Apollo Games
Autors: Apollo Games
Tēma: augļi
Izlaišanas datums: nav zināms
Celiņi: 3 celiņi, 3 rindas
Laimējošās līnijas: 27 fiksētas laimējošās līnijas
Spēlētāja ieguvums (Return to Player — RTP): 94,87 %
Svārstīgums: vidējs
Džekpots:
Mobilā versija: ir
Citas spēles īpašības: simbols Wild, laimestu reizinātājs, atkārtoti griezieni, Mystery laimests

Augstas kvalitātes trīs celiņu spēļu automāta iekļaušana piedāvājumā ir vairāk nekā svarīga. To apjauta pat Apollo Games un izveidoja tiešsaistes spēļu automātu Mystery Apollo 2.

Ja vērtējat sevi kā spēlētāju, kurš galvenokārt dod priekšroku spēļu automātiem ar 5 celiņiem, jūs redzēsiet 3 celiņu svarīgumu, kad atgriezīsieties mājās noguris un vēlēsieties spēlēt kaut ko ātru, vienkāršu un ērtu. Spēļu automāti ar trīs celiņiem ir izstrādāti tieši šī iemesla dēļ. Mystery Apollo 2 jūs nepievils.

Trīs celiņu spēļu automāts, kas ir pilns pārsteigumu

Apollo Games nav lielākais spēļu nodrošinātājs pasaulē, taču šī uzņēmuma spēles, piemēram, Gangster World, Mad Mechanic Deluxe vai Slot Birds ir augstas kvalitātes, ļoti unikālas, un tajās parasti netrūkst bonusu. Šīs īpašības pierādās arī tiešsaistes spēļu automātā Mystery Apollo 2, kur tās visas apvienotas spēļu automātā ar 3 celiņiem un kurā vēl papildus ir ļoti daudz bonusu.

Mystery Apollo 2 ir trīs celiņi, trīs rindas un 27 fiksētas laimējošās līnijas. Tas ir patīkams cipars spēļu automātam ar trīs celiņiem. Vizuāli spēļu automātā ir apvienotas divas šķietami nesaistītas tēmas — kosmoss un augļi. Sākumā tas šķita nedaudz savādi, taču tad mēs pieradām un tas netraucēja. Jūs spēlēsiet tradicionālu augļu spēļu automātu ar izcilu grafiku.

Cik daudz bonusu iespējams ietilpināt trīs celiņos?

Prasīgi spēlētāji nebūtu apmierināti ar kvalitatīvu vizuālo noformējumu un spēles iespējām, un uzņēmums Apollo Games šī iemesla dēļ pievienoja dāsnus bonusus. Pamata bonuss, no kura ir attīstīti visi citi bonusi, ir simbols Mixer. Tiklīdz to iegūstat, tas pārvēršas par vienu no specializētajām bonusu funkcijām un var palīdzēt laimēt vairāk. Kādas funkcijas tas slēpj?

DŽOKERS

Ja gaidāt pārsteigumu, tāda nav. Džokers ir tradicionālais simbols Wild, kurš var aizstāt jebkuru citu simbolu, veidojot laimējošu kombināciju.

REIZINĀTĀJS

Šeit situācija paliek interesantāka. Reizinātājs, protams, darbojas kā reizinātājs. Uz celiņiem var parādīties vairāki reizinātāji, un tas var notikt vairākkārt. Katrs no tiem reizina izmaksājamo summu. Kādus reizinātājus varat iegūt? Divkāršojiet, trīskāršojiet un četrkāršojiet savu izmaksu.

ATKĀRTOTA GRIEŠANA

Ja simbols Mixer tiek mainīts uz simbolu Respin, jūs bez maksas iegūsiet vienu bezmaksas griezienu. Bezmaksas grieziena laikā varat iegūt vēl vienu bezmaksas griezienu, un šādi varat iegūt līdz 3 secīgiem bezmaksas griezieniem.

MYSTERY

Pēdējais simbols, kuru varat uzgriezt, ir simbols Mystery. Tas pēc nejaušības principa tiek rādīts uz viena no celiņiem un nodrošina spēlētājam izmaksu, kas 2–20 reizes pārsniedz sākotnējo likmi.

Izmēģiniet tiešsaistes spēļu automātu Mystery Apollo 2

Mums patika Mystery Apollo 2 radošie bonusi, un Apollo Games parādīja ceļu pie citiem spēļu nodrošinātājiem. Ja ir vēlēšanās, spēļu automātā ar trīs celiņiem ir iespējams ievietot lielu skaitu bonusu. Izmēģiniet tiešsaistes spēļu automātu Mystery Apollo 2. Redzēsiet, vai tas jums šķitīs interesants un vai vēlēsieties tajā ieguldīt savu naudu.

Augļu tēmas spēļu automāti

Citi Apollo Games piedāvātie spēļu automāti