Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81


Novērtējuma autors: Grisio VIP Club Apollo Games
Autors: Apollo Games
Tēma: augļi
Izlaišanas datums: 2018. gada oktobris
Celiņi: 4 celiņi, 3 rindas
Laimējošās līnijas: 81 laimējošās līnijas
Spēlētāja ieguvums (Return to Player — RTP): 94,9 %
Svārstīgums: vidējs
Džekpots:
Mobilā versija: ir
Citas spēles īpašības: simbols Wild, naudas izdošanas bonuss, automātiskā spēle

Augļu spēļu automāti ir klasika. Spēļu automātu pasaulē neatradīsiet neko tradicionālāku. Tie ir izdzīvojuši no azartspēļu nozares pirmsākumiem, un tie nekur nepazudīs. Pat mēs bijām pārsteigti, ko iespējams izdomāt celiņos ar augļu simboliem. Pastāv uzņēmumi, kas joprojām zina, kā ieviest kaut ko jaunu. Apollo Games to mēģināja tiešsaistes spēļu automātā Midnight Fruits 81 ar ievērojamu skaitu laimējošo līniju un radošiem vizuālajiem efektiem. Vai tas izdevās?

Neona pilna pusnakts pasaule

Midnight Fruits nav tikai klasiskākais augļu spēļu automātu pārstāvis. Tam ir 4 celiņi, kas nav visbiežāk sastopamā konfigurācija. Trīs rindas ir populāras, tomēr šo spēļu automātu unikālu padara laimējošās līnijas. Iespējama pat 81 laimējošā līnija, un tās ir fiksētas, lai jūs spēles laikā nevarētu mainīt to skaitu.

Vairāk par četriem celiņiem spēles ekrānā uzmanību piesaista automāta vizuālie efekti. Skaitlis 81 nosaukumā ir atsauce uz laimējošām līnijām, bet tā varētu būt arī atsauce uz gadu, kas ir šī spēļu automāta iedvesmas avots. Astoņdesmitie gadi bija neona krāsu un izkārtņu periods. Ja atceraties klasisko kulta kinofilmu “Trons” no šī perioda, zināt, par ko mēs runājam.

Neona izkārtnes ir galvenais, ko redzat spēlējot, un mums jāatzīst tām piemīt savs šarms. Tradicionāli zīmēto augļu simbolu vietā mirdz neona kontūras — tas izskatās interesantāk par oriģinālu. Dažreiz mirgošana var likties pārmērīga, taču mēs pieradām un mums tā patika.

Bonusa funkciju trūkums

Mēs nebijām apmierināti ar visu. Bijām nedaudz vīlušies spēles bonusos. Saprotam, ka kārdinājums ir 81 laimējošā līnija, bet, ja jautājat mums, tikai ar vienu simbolu Wild un naudas izdošanas bonusu ir par maz, lai noturētu interesi ilgāku laiku.

Simbolam Wild arī nav īpašas funkcijas, tas nepaplašinās un nereizina laimestus. Tam ir tikai džokera funkcija, un tas aizvieto trūkstošos simbolus laimējošās kombinācijās. Nekas vairāk.

Naudas izdošanas bonuss ir nedaudz interesantāks, taču tas nav nekas iespaidīgs. Tā princips — spēles laikā tas tiek automātiski aktivizēts attiecīgā raunda beigās, un tas var izmaksāt papildu naudu. Vairāk nav nekā cita, lai gan mēs rūpīgi pārmeklējām visus spēļu automāta stūrus.

Spēlējiet Midnight Fruits 81 kazino bez maksas

Mēs novērtētu spēļu automātu Midnight Fruits augstāk, ja nebūtu vīlušies nepārliecinošajos bonusos. Ja neesat viens no tiem, kas uzskata bonusu funkcijas par svarīgām, un jūs iepriecina tikai grafika, šis spēļu automāts varētu jums patikt. Ja jums patīk disko, vismaz izmēģiniet automātu bez maksas, pat ātrajā režīmā ar automātisko spēli.

Augļu tēmas spēļu automāti

Citi Apollo Games piedāvātie spēļu automāti